THE GREATEST GUIDE TO HORON EKIPLERI

The Greatest Guide To horon ekipleri

The Greatest Guide To horon ekipleri

Blog Article

Your browser isn’t supported any longer. Update it to have the ideal YouTube expertise and our latest functions. Find out more

“Düz horonlara gelince: Koşmasız horonlar, Artvin’in esas sazı olan “tulum zurna”nın refakati ile icra edilirler. Tulum zurnanın her raksa support olarak mütemadiyen tekrarlandığı kısa motifleri icra eden sazcının, melodinin ritmine göre ayağını vurması âdettir.

Rezervasyon için en 2 hafta önceden aramanız gerekmektedir. 2024 yılı düğün sezonunda yepyeni ekipler ve gruplar ile en ucuz fiyatları sunarak sizlere hizmet vermekteyiz. Bize ulaşıp oyun ekiplerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Dimensions en kaliteli deneyimi sunmak istiyoruz ve bu deneyimin her anında mutluluk hissedeceğinizi garanti ediyoruz. ✅ Horon oynamaya ve eğlenmeye hazır olun! Bu muhteşem organizasyonu kaçırmak istemeyeceksiniz. Detaylı bilgi için uygulama üzerinden "teklif al" butonu kullanabilirsiniz.

2016 yılında Ankara'nın kalbinde doğan organizasyon firmamız, tutku ve yaratıcılığı bir araya getirerek etkileyici etkinlikler düzenlemeyi kendine misyon edinmiştir. İlk günkü heyecanımızı ve enerjimizi koruyarak, müşterilerimize unutulmaz deneyimler yaşatmayı hedefliyoruz.

kaynağı değiştir]

You might be using a browser that isn't supported by Facebook, so we've redirected you to a less complicated Edition to supply you with the finest working experience.

Horon aslında Karadeniz insanını anlatan en güzel halk oyunlarından biridir. Horon müziklerini nerede ne zaman duysanız içiniz içinize sığmaz olduğunuz yerde en azından omuzlarını oynamaya başlar.

It looks like you were being misusing this aspect by likely way too quickly. You’ve been temporarily blocked from utilizing it.

It seems like you have been misusing this feature by heading as well speedy. You’ve been briefly blocked from using it.

Murat Ş. Tek bir gösteri olmasını istiyoruz ama etki yapacak bir şey olsun istiyoruz farklı ama herkesin beğenecek bir şey az çAlright bizde horona katılıp oğlumla oynamak istiyoruz

You're utilizing a browser that isn't supported by Facebook, so we have redirected you more info to a less complicated version to supply you with the best knowledge.

Ankara horon kurslarında, horon eğitimi yanı sıra aynı zamanda da yöresel kıyafetleri ile horon tepme zevkinden de sizleri mahrum bırakmaz genelde kurslar ve hocaları mutlaka her kurs eğitimi sonunda en az bir adet gösteriye katılmaktadırlar.

Your browser isn’t supported anymore. Update it to obtain the greatest YouTube knowledge and our most up-to-date options. Find out more

Report this page